Новини школи

Лубенська спеціальна школа Полтавської обласної ради продовжує набір учнів на 2024-2025 навчальний рік. Незважаючи на воєнний стан, ми приймаємо учнів до нашої шкільної родини, облаштовуємо надійні укриття, де діти та дорослі зможуть сховатися у разі небезпеки.

Лубенська спеціальна школа Полтавської обласної ради приєдналась до Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована Оленою Зеленською.

23 березня о 15:58 | Сагло О. М. | немає коментарів

Щаслива та дитина, що зростає в любові, красі та проявляє свою індивідуальність. Розкрити творчі здібності учнів покликаний Кольоровий тиждень, який розпочався у початковій школі.
П’ятниця – гарний день, кольоровий,
він і барвистий, і веселковий! Сьогодні вся наша школа уквітчалася яскравими веселковими барвами. Спільна творчість і спільне дозвілля об’єднали учнів початкових класів. Вони дізналися більше про «сім кольорів щастя» та проявляли свою індивідуальність у різних видах мистецтва. Бажаємо всім веселкового настрою та кольорового натхнення за будь-якої погоди!

23 березня о 15:25 | Сагло О. М. | немає коментарів

Щороку 20 березня світ відзначає Міжнародний день щастя. Цей день нагадує всім нам про важливість щастя як головного показника благополуччя для людей у всьому світі.

23 березня о 15:08 | Сагло О. М. | немає коментарів

З першим місяцем весни до нас приходить свято - день народження великого сина України Тараса Шевченка. Вшанування пам'яті Кобзаря проходить і в нашій школі.
Тарас Григорович Шевченко - геній України, її літературний символ, гордість та окраса, взірець для наслідування.

11 березня о 16:23 | Сагло О. М. | немає коментарів

Традиційно на початку березня в нашій школі проводиться Тиждень трудового навчання з 01.03.2024 по 08.03.2024. Цьогоріч він проходить під гаслом "Працюємо, відпочиваємо, про здоров'я дбаємо!"

11 березня о 15:54 | Сагло О. М. | немає коментарів

21 лютого 2024 року весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Вивчаємо нашу рідну українську мову, шануємо її та постійно вдосконалюємо! Наша мова варта того, щоб нею пишатися!

5 лютого 2024 року у Лубенській спеціальній школі стартував тематичний тиждень «Математика та фізика - на варті здоров'я»
Метою тижня було підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та вміння працювати в команді.
Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми для організації навчальної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу школярів і сприяли розкриттю їхнього внутрішнього потенціалу.

Сьогодні, 19 січня, в Лубенській спеціальній школі пройшла надзвичайно корисна та цікава зустріч. До нас завітала психологиня проєкту "Зупинка: Я" Шишкіна Ольга

Перший семестр завжди традиційно завершується новорічними та різдвяними святами, на які так чекають і діти, і дорослі. Це вдвічі приємніше, бо попереду довгоочікувані зимові канікули. Але жоден семестр у жодній школі не завершується абияк!

31 грудня 2023 о 10:12 | Сагло О. М. | немає коментарів

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 5 на 6 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилось в Лубенській спеціальній школі.

10 грудня 2023 о 21:00 | Сагло О. М. | немає коментарів

Сьогодні в деяких областях України шириться гепатит А. З метою профілактики цієї хвороби, з учнями 5 - 6 класів медичним працівником Лубенської спеціальної школи Комаровою В.М. була проведена медична година.

5 грудня 2023 о 14:24 | Сагло О. М. | немає коментарів

Тиждень початкових класів на тему
«Здоров’я як стиль життя» стартував 13 листопада у Лубенській спеціальній школі.

19 листопада 2023 о 20:39 | Сагло О. М. | немає коментарів

Відзначити День української мови та писемності і прочитати цікаві книжки найкраще можна в затишному місці та у приємній компанії друзів-однодумців.

29 жовтня 2023 о 15:58 | Сагло О. М. | немає коментарів

Відвідати полярну станцію, здійснивши віртуальну подорож до Антарктики, познайомитися з казковим світом північної природи змогли сьогодні учні 9-го класу нашої школи.

29 жовтня 2023 о 15:46 | Сагло О. М. | немає коментарів

«Хліб – усьому голова» – каже народне прислів'я. Цей вислів став девізом тематичного дня, що пройшов у 1 класі до свята хліба 16 жовтня.

18 жовтня 2023 о 21:56 | Сагло О. М. | немає коментарів

Восени в нашій школі проходить рухливий та веселий традиційний предметний тиждень, присвячений фізкультурі та спорту.
І хоч цей активний тиждень минув, сподіваємося, що здоровий спосіб життя буде в пріоритеті у наших дітей завжди.

6 жовтня 2023 о 18:58 | Сагло О. М. | немає коментарів

"Здоров'я гартувати - про майбутнє дбати!"
Саме під таким гаслом з 28 вересня по 1 жовтня в нашій школі пройшов веселий, активний та пізнавальний тиждень основ здоров'я.

4 жовтня 2023 о 22:28 | Сагло О. М. | немає коментарів

Учні 8-10 класів нашої школи розпочали навчально-виховний проєкт "ТІ, ЩО ЗАВЖДИ НА ВАРТІ". Знайомство зі справжніми фахівцями своєї справи та особливості професійної діяльності діти вивчатимуть протягом місяця.

2 жовтня 2023 о 11:20 | Сагло О. М. | немає коментарів