6 грудня - День святого Миколая

Date: 10 грудня 2023 о 21:00, Refreshed 10 грудня 2023 о 21:34
313 views

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 5 на 6 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилось в Лубенській спеціальній школі.

Напередодні свята Святого Миколая учнів нашої школи запросили на цікаве і веселе дійство до Лубенської публічної бібліотеки імені Володимира Малика. Ініціаторами свята були працівники бібліотеки та Лубенська міськрайонна організація союзу жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України".
 Цікаві конкурси, перегляд мультфільмів, захоплюючі ігри передували появі головного героя свята, Миколая. Наші ввічливі та чемні школярі отримали від нього чудові подарунки.ість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!

До учнів  у гості знову завітали наші друзі - працівниці управління державної казначейської служби України в Лубенському районі та відділу превенції Лубенського РВП.

Вони приїхали не з порожніми руками, а подарували нашим учням цукерки, печиво та різні солодощі. Діти отримали масу позитивних емоцій і зовсім не зважали на те, що зустріч відбувалася в укритті під час повітряної тривоги.

За створення святкового настрою та за чудові солодкі подарунки ми щиро дякуємо працівникам компанії EXMO (https://www.facebook.com/exmo.market) та їх благодійному проєкту EXMO Save Ukraine.
 Ці смаколики, такі вишукані та смачні, налаштували всіх учнів нашої школі на довгоочікувані зимові свята і на передчуття різдвяного дива.

У п'ятницю  до нашої школи з яскравою розважальною програмою завітали волонтери ГО "ПАТІсон Кідс Клаб" Власенко Вікторія, Власенко Олег, Косенко Інна та Ковп Наталія.
 ️Рухливі ігри в компанії друзів, цікаві конкурси із сучасним музичним супроводом та знайомство з казковими героями прикрасили наш день та створили всім справжній святковий настрій.

День святого Миколая - це свято несподіванок і дарунків.

Святий Миколай у 1 класі

Comments:
Only authorized users can leave comments.