Вшанування пам'яті Кобзаря

Date: 11 березня о 16:23, Refreshed 11 березня о 16:49
223 view

З першим місяцем весни до нас приходить свято - день народження великого сина України Тараса Шевченка. Вшанування пам'яті Кобзаря проходить і в нашій школі.
Тарас Григорович Шевченко - геній України, її літературний символ, гордість та окраса, взірець для наслідування.

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря є надзвичайно важливою справою для кожного справжнього українця. Всі учні та вчителі нашої школи теж активно долучилися до цього дійства.

Ми щорічно вивчаємо творчість Кобзаря, і цьогоріч мали можливість вдосконалити свої знання. Відвідавши міську дитячу бібліотеку, старшокласники нашої школи здійснили надзвичайно цікавий літературний екскурс "Віночок пам'яті Кобзарю".
Діти дізналися цікаві факти з життя Шевченка, поринули в поетичну атмосферу, взяли активну участь в літературній вікторині, разом малювали ілюстрації до вірша "Тече вода із-за гаю..." та провели музичну хвилинку.
В цій цікавій та пізнавальній мандрівці нас професійно супроводжували працівниці бібліотеки Пода Інна Володимирівна та Горб Людмила Іванівна.

Школярі відвідали шкільну бібліотеку, де ознайомилися з книжковою виставкою "Ми пам'ятаємо тебе, Тарасе", яка присвячена 210-річному ювілею митця
Кілька днів поспіль в кожному класі проходили цікаві вікторини знавців творчості Шевченка, лунали пісні, написані на його вірші, проходили конкурси малюнків до творів славетного художника.
Учні 8 та 9 класів відвідали памʼятник Т.Г.Шевченку. У підніжжя памʼятника лунали поетичні рядки у виконанні учнів, уривки з творів. Поезія Кобзаря залишається сучасною завжди, в ній вся історія наша, все буття, всі наші мрії.

Учні 10 класу провели виховний захід, де вивчали творчість поета, виразно читали напам’ять уривки з пейзажної лірики Кобзаря. Також вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка піснями «Садок вишневий коло хати» та «Думи мої, думи..."
Метою заходу було відтворити цілісний образ Т.Г. Шевченка, ознайомити дітей з особистим життям поета і його відбиттям у власній творчості, викликати бажання якомога більше дізнаватися про Кобзаря, виховувати любов до рідної мови та поезії.
 Т.Г.Шевченко не тільки геніальний поет, а й талановитий художник. Доповненням заходу була чудова та надзвичайно творча релакс-терапія. Під музичний супровід діти із задоволенням малювали піском ілюстрації до творів великого митця.

Comments:
Only authorized users can leave comments.