Кольоровий тиждень

Дата: 23 березня о 15:25, Оновлено 23 березня о 15:57
Автор: Сагло О. М.
251 перегляд

Щаслива та дитина, що зростає в любові, красі та проявляє свою індивідуальність. Розкрити творчі здібності учнів покликаний Кольоровий тиждень, який розпочався у початковій школі.
П’ятниця – гарний день, кольоровий,
він і барвистий, і веселковий! Сьогодні вся наша школа уквітчалася яскравими веселковими барвами. Спільна творчість і спільне дозвілля об’єднали учнів початкових класів. Вони дізналися більше про «сім кольорів щастя» та проявляли свою індивідуальність у різних видах мистецтва. Бажаємо всім веселкового настрою та кольорового натхнення за будь-якої погоди!

18 березня 2024 р. у 1-му класі Лубенської школи пройшов пройшов «Синій понеділок» - день миру, спокою, творчості. Першокласники дружно вирізали, клеїли, малювали, ліпили, досліджували і гралися. Позитивні емоції і яскраві образи знайшли втілення у креативній виставці арт-майстерні.

Продовжив Кольоровий тиждень в школі "Зелений вівторок". Це день природи, надії, безпеки. Зелений колір символізує скромність, життя, землю. Це колір рослин, бо без них неможливе життя.
 Початківці вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим. Найкраще про це свідчать малюнки та творчі роботи наших талановитих третьокласників.

Жовтий – це дуже теплий і приємний відтінок, який демонструє всім радість, надію та щастя. Естафету Кольорового тижня  прийняли учні 4-го класу. Діти разом з педагогами провели його під девізом «Середа - жовтий день». Він був насичений позитивом та веселощам. Наші творчі та активні учні розважалися, спілкувалися, створили веселе сонечко та із задоволенням грали в рухливі ігри.

Червоний - колір радості, тепла, любові, енергії. У червоний день, який надає впевненості, діти заряджалися енергією, позбавлялись від поганого настрою та негативних емоцій.
 В цьому учням допомагала творча робота. Діти читали ''червону'' читанку, відгадували загадки, досліджували кольори природи, робили яскраві вироби. Для покращення здоров'я склали кольорову палітру червоного меню.

П’ятниця – гарний день, кольоровий,
він і барвистий, і веселковий!  Вся наша школа уквітчалася яскравими веселковими барвами.   Спільна творчість і спільне дозвілля об’єднали учнів початкових класів. Вони дізналися більше про «сім кольорів щастя»  та проявляли свою індивідуальність у різних видах мистецтва. Бажаємо всім веселкового настрою та кольорового натхнення за будь-якої погоди!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.