Total 11 common:people_all_forms

Весняні канікули для педагогів - це час саморозвитку, перезавантаження, наповнення внутрішнім ресурсом

Date: 31 березня о 10:40, Refreshed 31 березня о 11:10
275 views

25 березня 2024 під час традиційної весняної педради освітяни підготували ґрунт, на якому зійшли паростки досвіду  колег. Педагоги в цьому навчальному році атестуються і презентували звіти своєї діяльності активно та креативно.
Для всіх присутніх були проведені асоціативні вправи, робота в групах, мозковий штурм, веселий конкурс "Бліц-інтерв'ю". Завдяки такому цікавому та творчому підходу ми мали змогу поділитися сучасними інструментами використання педагогічної майстерності. Наостанок всіх педагогів об'єднала інтерактивна гра "Серце нашого закладу".

У вівторок до нашої школи завітали психологині проєкту "Зупинка: Я" Шишкіна Ольга та Шабанова Яніна. Проєкт "Зупинка: Я" реалізується  за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Надзвичайно цікаве заняття з циклу "Психологічна стійкість. Турбота про ментальне здоров'я" пройшло під  назвою "Дбати про себе". Учасники дізналися про різновиди поняття "дбати", усвідомили необхідність значення турботи про себе для зміцнення внутрішньої рівноваги, зобразили та озвучили види та рівні турботи, а також склали особистий план турботи.
Якщо виникне потреба отримати кваліфіковану психологічну допомогу, є бажання поспілкуватися та обговорити певні психологічні проблеми, звертайтеся! Вам обов'язково допоможуть https://confidence.net.ua/?utm_source=google...В наш непростий час вміння дбати про себе та відновлювати внутрішні психологічні ресурси є важливими аспектами зміцнення ментального здоров'я кожної людини.
Для кожного педагога канікули повинні бути використані максимально ефективно. Наш колектив протягом весняних канікул плідно працював над питанням "Сучасний вчитель. Який він?"
На заняттях теоретичного семінару, психолого-педагогічного практикуму та під час проведень методичних об'єднань наші колеги довели, що сучасний вчитель повинен бути комунікативним, соціально активним, професійно підготовленим та емпативним. Працюємо, здійснюємо заплановане та з позитивом дивимося з майбутнє!

Другий рік поспіль наша школа співпрацює з Громадською організацією "Ерлайт". Ця організація надає не тільки матеріально - технічну підтримку нашому закладу, а і  організовує заходи для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Чергова зустріч відбулася у місті - курорті Трускавець з 26 березня по 28 березня 2024 р. Педагоги нашої школи були учасниками тренінгів "Тьюторські компетенції сучасного вчителя" та "Соціально-емоційне навчання" , які проводились у рамках проєкту "Освіта у надзвичайних ситуаціях".
Висловлюємо щиру вдячність за надану можливість директору цієї організації Ігорю Мирошниченку. Чекаємо на нові зустрічі та плідну співпрацю в освітянській сфері.

Працюємо, мріємо, здійснюємо задуми!

Comments:
Only authorized users can leave comments.