Канікули для вчителів - час для цікавого навчання та самовдосконалення
Сучасний вчитель має бути готовим до будь-яких життєвих викликів!
Засідання методоб'єднання класних керівників розкрило нам цінність інформації про розвиток підприємливості в освітньому процесі, про дитину в соціумі та соціально-фінансову грамотність.
Свої знання та креативність педагоги проявили під час гри з фінансової грамотності "Як добре ви знаєте гроші?" На завершення вчителі розробили власний дизайн нових купюр та створили творчу релакс-композицію "Весняні барви".
Засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та предметів гуманітарного циклу на тему "Зміцнення ментального здоров'я" пройшло у формі "Педагогічного кафе".
Вправа "Знайомство" допомогла зблизитися колективу та подивитися один на одного з іншого боку. В невимушеній атмосфері педагоги презентували свої захоплення і способи зняття стресу. Відвідувачі дізналися про способи психологічного розвантаження та провели дихальні вправи під керівництвом психолога школи. Оскільки обов'язковим атрибутом кафе є гарячі напої та смаколики, то без них не обійшлося і на нашому заході!
Чергова педагогічна рада проходила у форматі "Пекельної кухні".
В меню були представлені: коктейль "Аля - Педагог", холодна закуска "Страва від шефа", основна страва "Інтерактивний борщ "Майстерня педагога" та десерт "Педагогічний шедевр".
Наші педагоги успішно впоралися із приготуванням всіх страв та знову довели, що командна злагоджена робота завжди є ефективним методом роботи в колективі!
Засідання теоретичного семінару та методичного об'єднання вчителів трудового навчання і предметів математичного циклу сьогодні розглядало теми "Фінансова грамотність для дітей" та "Математична компетентність як засіб розвитку здатності застосовувати логіко-математичне мислення для вирішення проблем у повсякденному житті".
Заняття пройшли в формі обміну досвідом по застосуванню математичних знань на уроках географії, хімії і фізики в побуті, трудового навчання і технологій як під час уроків, так і в позаурочний час. Учителі поділилися здобутками, обговорили проблеми та шляхи їх подолання під час навчального процесу, обирали кращі методи роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.
Весняне засідання психолого-педагогічного практикуму було проведено на тему «Як піклуватися про власне ментальне здоров’я». Вчителі та вихователі закріплювали знання про те, як дбати про себе та залишатися в ресурсі.
Для емоційного та фізичного благополуччя важливі не тільки соціальні зв’язки з іншими, але й можливість інколи побути наодинці. Це допомагає визначити свої потреби, ефективно спланувати час, проявити креативність, відновити власні сили. Педагоги дізналися про те, коли людині варто побути наодинці та як це правильно зробити.
Багато людей відчувають тривогу через те, що щось постійно не встигають. Це дуже негативно впливає на психічний стан людини. Тому педагоги вчилися ефективно планувати та витрачати свій час. На засіданні, як завжди, активно використовувались цікаві психологічні ігри та вправи по збереженню ментального здоров’я.
Вихователі на методоб'єднанні розглянули та дослідили питання ліворукості. Кожен педагог мав змогу перевірити особливості роботи півкуль головного мозку та з'ясувати, хто є амбідекстром. Також на засіданні розглянули питання розвитку творчих здібностей дітей. Визначну роль у їхньому формуванні відіграють творчі завдання, ігрові моменти та демонстрації унаочнень.